Movies
Ratings
115
The IntouchablesRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0