Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0