Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 3.0
DittoRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Jung_eRated ★ 1.0
Men of PlasticRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
CarterRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
A Year-end MedleyRated ★ 1.0
The King's ManRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
AlonersRated ★ 2.0
TwoRated ★ 0.5
All My Friends Are DeadRated ★ 2.0