Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0