Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0