Movies
Ratings
249- LifeRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0