Movies
Ratings
559
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
The Current WarRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
AddictedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Triple FrontierRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0