Movies
Ratings
36 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 About TimeRated ★ 4.0 About TimeRated ★ 4.0
 The GodfatherRated ★ 4.0 The GodfatherRated ★ 4.0
 TitanicRated ★ 5.0 TitanicRated ★ 5.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.0 Life Is BeautifulRated ★ 4.0
 AlwaysRated ★ 4.5 AlwaysRated ★ 4.5
 MoneyballRated ★ 5.0 MoneyballRated ★ 5.0
 Shutter IslandRated ★ 3.5 Shutter IslandRated ★ 3.5
 Cinderella ManRated ★ 5.0 Cinderella ManRated ★ 5.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
 The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0 The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
 A Moment to RememberRated ★ 5.0 A Moment to RememberRated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 5.0 Men in Black IIRated ★ 5.0
 TroyRated ★ 5.0 TroyRated ★ 5.0
 A Dirty CarnivalRated ★ 5.0 A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
 FriendRated ★ 5.0 FriendRated ★ 5.0
 The Yellow SeaRated ★ 5.0 The Yellow SeaRated ★ 5.0
 SunflowerRated ★ 5.0 SunflowerRated ★ 5.0
- WishRated ★ 5.0