Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0