Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5