Movies
Ratings
38
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0