Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 1.0
PunchRated ★ 0.5
BernieRated ★ 4.0
Nobody from NowhereRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0