Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
HealerRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5