Series
Ratings
19
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0- Billy and BillieRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
VictoriaRated ★ 5.0