Movies
Ratings
1139
Captain MarvelRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
The Here AfterRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Hot Summer NightsRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0