Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5