Movies
Ratings
163
CrossingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0