Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
Patema InvertedRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The MayorRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
RoomRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 4.5