Movies
Ratings
58
CluelessRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0