Movies
Ratings
52
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
FameRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0