Series
Ratings
30- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0