Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
Vampires SuckRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Rat RaceRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0