Movies
Ratings
24
New WorldRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0