Titles you rated
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5