Movies
Ratings
100 The Maze RunnerRated ★ 3.0 The Maze RunnerRated ★ 3.0
 The ThroneRated ★ 4.0 The ThroneRated ★ 4.0
 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0 Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
 Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0 Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
 AssassinationRated ★ 5.0 AssassinationRated ★ 5.0
 28 Weeks LaterRated ★ 2.5 28 Weeks LaterRated ★ 2.5
 SpeedRated ★ 4.0 SpeedRated ★ 4.0
 WhiplashRated ★ 3.5 WhiplashRated ★ 3.5
 The Chronicles of EvilRated ★ 3.5 The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 Salut d’AmourRated ★ 4.0 Salut d’AmourRated ★ 4.0
 TwentyRated ★ 3.5 TwentyRated ★ 3.5
 The Plan ManRated ★ 2.5 The Plan ManRated ★ 2.5
 Love ForecastRated ★ 2.5 Love ForecastRated ★ 2.5
 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
 ChefRated ★ 3.0 ChefRated ★ 3.0
 The Royal TailorRated ★ 4.0 The Royal TailorRated ★ 4.0
 The ChorusRated ★ 4.0 The ChorusRated ★ 4.0
 The Con ArtistsRated ★ 3.5 The Con ArtistsRated ★ 3.5