Movies
Ratings
153
SingRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Eternal SummerRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.5