Titles you rated
RikuohRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
InformaRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
Izakaya ShinkansenRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 4.5