Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
PinaRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0