Series
Ratings
111
Delicious GuysRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5