Movies
Ratings
126
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 4.0
Dying YoungRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 1.5