Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 2.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5