Movies
Ratings
100
Die HardRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5