Titles you rated
May 18Rated ★ 1.0
Killer ToonRated ★ 1.0
StokerRated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 1.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0