Movies
Ratings
71
Spider-ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0