Titles you rated
Eternal LoveRated ★ 4.5- Arsenal Military AcademyRated ★ 4.0
Once Upon A Time In Lingjian MountainRated ★ 4.5
The LegendsRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0