Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0