Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Justice BaoRated ★ 3.5- Red SorghumRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5