Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0