Movies
Ratings
312
[REC]Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0