Series
Ratings
21
Solitary GourmetRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0