Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Tucker: The Man and His DreamRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
CapernaumRated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0