Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
In This Corner (and Other Corners) of the WorldRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5