Series
Ratings
44
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Ordeal by InnocenceRated ★ 4.5