Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
The DoorsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Village of the DamnedRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Ed WoodRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5