Movies
Ratings
628
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
Haute CuisineRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 2.5
xXxRated ★ 1.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 1.5
Men in Black IIRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0