Movies
Ratings
107
About TimeRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0