Titles you rated
Voice of SilenceRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0