Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 1.5