Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0