Series
Ratings
74- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
GlitchRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0